Зворотній зв'язок

Кожен досвідчений мисливець знає про користь собаки на полюванні. Бувалі мисливці не можуть навіть уявити, як можна вийти на лови не маючи з собою чотирьох лапого помічника.  А початківці в полюванні, де роблять перші кроки замислюються над питанням, а що робить мисливський пес?

Головна функція маленького помічника це вишукування дичини та добір підранка, тобто робота собаки до пострілу та після нього.  На мою думку краще німецького дратхаара, тільки німецький дратхаар!!!

 Поясню чому, тому, що це універсальна порода, яку можна використовувати на всіх полюваннях, використовувати в загінному, індивідуальному, колективному полюванні на будь-яку дичину.

Вони гарно працюють по кров’яному сліду, по втраченій пернатій дичині,  по анонсуванні великого звіра та основне це робота із стійкою, що виражає суть полювання з будь-якою лягавою. Хочу наголосити, що не можна купувати цуценят на ринках та базарах!!!

Дратхаари повинні мати свідоцтва про походження, відповідні документи про здоров’я батьків.  Я з радістю допоможу Вам в виборі, вихованню, натаскуванню майбутнього помічника на полюванні.

тел.. 0675207007, 0507577191.

Е-Mail: mobitehp@gmail.com

З повагою Олександр Пузир.


Контакт для зв'язку

тел. +380675207007, +380507577191

Е-Mail: mobitehp@gmail.com   VIBER  WhatsApp  Telegram

Олександр Пузир.